Súkromná jazyková škola iCan
Štúdium slovenského a anglického jazyka v Bratislave
(+421) 905 460 194
Pre život, štúdium a podnikanie
pre život, štúdium a podnikanie

Slovenská technická univerzita

Bratislava
Slovenská technická univerzita
Slovenská technická univerzita v Bratislave je jednou z popredných technických univerzít v krajine, ktoré zaujímajú vedúce postavenie pri riešení výskumných projektov. Študenti STU získavajú moderné technické vzdelanie, podieľajú sa na výskume v prírodných vedách, stavebníctve, chemickom, potravinárskom priemysle a v oblasti priemyselnej výroby, ako aj v oblasti informačných technológií. Univerzita má sedem fakúlt, kde študuje okolo 17 000 študentov. Univerzita pripravuje bakalárov, magistrov a doktorandov.

Na niektoré fakulty študenti môžu byť prijatí bez skúšok, na základe súčtu známok z profilových predmetov. Na prijatie na fakultu architektúry a dizajnu je potrebné absolvovať talentové skúšky.

Vzdelávací proces prebieha v slovenskom jazyku, pre cudzincov je poskytované aj vyučovanie v angličtine. Cena štúdia v cudzích jazykoch je od 3,5 tisíc Eur za akademický rok (pre prvú a druhú úroveň) a 1,4-3,5 tisíc Eur (pre tretiu úroveň štúdia). Univerzita spolupracuje s rôznymi zahraničnými firmami, podnikmi a vysokými školami.

Každý rok univerzita posiela asi päťsto študentov, aby sa zúčastnili výmenných študijných programov. Každý rok sa študenti zúčastňujú prác na viac než päťsto projektoch, ktorých financovanie sa vo viacerých prípadoch uskutočňuje z poskytnutých grantov. Jednotlivé projekty sú riešené na európskej úrovni. Navyše, univerzita ponúka štúdium úrovne MBA spoločne s Technickou univerzitou vo Viedni.

Študenti tejto vysokej školy patria medzi najtalentovanejších a najlepšie platených odborníkov na trhu práce!
 

Novinky
Hodnotenia, recenzie
Dobrý deň drahá škola a pozdravujem všetkých, ktorí tu už študujú alebo sa len na to chystajú! Študujem angličtinu v iCan len niekoľko mesiacov, a už si jasne uvedomujem, že som si vybrala skvelú školu. Miesto, kde sa nachádza, učitelia, učebné materiály - to všetko je na veľmi vysokej úrovni. Veľmi rada chodím na hodiny. V triede nemávam žiadne komplexy alebo strach urobiť chybu a povedať niečo zle. Učiteľ vždy láskavo opraví, vysvetlí a naučí.
Viktoria, Bielorusko
Dokumenty
Najlepšie univerzity na Slovensku
 • Univerzita Komenského Bratislava
  Univerzita Komenského
  Bratislava
 • Slovenská technická univerzita Bratislava
  Slovenská technická univerzita
  Bratislava
 • Ekonomická univerzita Bratislava
  Ekonomická univerzita
  Bratislava
 • Vysoká škola manažmentu Bratislava a Trenčín
  Vysoká škola manažmentu
  Bratislava a Trenčín
 • Slovenská zdravotnícka univerzita Bratislava
  Slovenská zdravotnícka univerzita
  Bratislava
Kde sa nachádzame
Lazaretská 8 (1. poschodie)
811 01 Bratislava, Slovensko
E-mail:
ican@icanschool.sk
Теl.:
(+421) 905 460 194
Skype:
icanschool
Hľadajte nás: