Súkromná jazyková škola iCan
Štúdium slovenského a anglického jazyka v Bratislave
(+421) 905 460 194
Pre život, štúdium a podnikanie
pre život, štúdium a podnikanie

Letné kurzy

 

Pre ľudí žijúcich na Slovensku kurzy slovenčiny ako cudzieho jazyka môžu poslúžiť ako možnosť získania nových vedomostí a zručností pre prekonanie jazykovej bariéry pri komunikácii, lepšie pochopenie mentality Slovákov, pretože kurzy sú zamerané nielen na jazykovú komunikáciu, ale predpokladajú aj oboznámenie sa s tradíciami a kultúrnymi hodnotami krajiny. Klienti si vyberajú naše kurzy, pretože na Slovensku neexistujú iné im podobné. Nami ponúkané kurzy sú komunikačné, začínajú sa každý pondelok v júli a auguste a sú zamerané predovšetkým na konverzáciu.

Pri prihlásení sa na kurz odporúčame ohodnotiť svoju jazykovú úroveň. Nami ponúkaný test Vám pomôže určiť úroveň ovládania jazyka a následne si vybrať optimálny kurz alebo program na našej škole. Test trvá v priemere 45 minút. Na konci testu máte k dispozícii správne odpovede a tiež určenie vašej úrovne. Ak ste ešte so štúdiom slovenčiny nezačali, automaticky môžete uviesť začiatočnícku úroveň.

Prosíme zvoliť jednu správnu odpoveď:
«ZAČAŤ TEST»

Základom našich kurzov sú metodické postupy používané v známych jazykových školách, predovšetkým v jazykových školách na Malte, zameraných na výučbu angličtiny. V pondelok sa začína zahrievacím kolom a bežnými scénkami zo života, v utorok až štvrtok sa rozoberajú niektoré kapitoly z učebnice slovenčiny zamerané predovšetkým na konverzačné témy.


Ako prebiehajú letné kurzy slovenského jazyka?

Prednosťou našich kurzov je to, že ponúkame aj ranné, aj poobedňajšie vyučovacie programy. Na Slovensku kurzy väčšinou začínajú dopoludnia. Všetci vieme, že existujú rôzne typy ľudí, sú sovy a sú škovránkovia, preto možnosť popoludňajšej výučby hodnotíme ako novú na trhu.
 
Vyučovanie zahŕňa:
 • preberanie gramatiky;
 • zapojenie sa do diskusií;
 • čítanie;
 • prípravu scénok;
 • prípravu dialógov a monológov.
Cena za 1 týždeň: 119(3-4 hodiny denne)
 
Kurz otvárame 1júla 2019
 
Kurz prebieha od pondelka do štvrtka, 4 hodiny denne.

Poponáhľajte sa!


Novinky
Hodnotenia, recenzie
Dobrý deň drahá škola a pozdravujem všetkých, ktorí tu už študujú alebo sa len na to chystajú! Študujem angličtinu v iCan len niekoľko mesiacov, a už si jasne uvedomujem, že som si vybrala skvelú školu. Miesto, kde sa nachádza, učitelia, učebné materiály - to všetko je na veľmi vysokej úrovni. Veľmi rada chodím na hodiny. V triede nemávam žiadne komplexy alebo strach urobiť chybu a povedať niečo zle. Učiteľ vždy láskavo opraví, vysvetlí a naučí.
Viktoria, Bielorusko
Dokumenty
Najlepšie univerzity na Slovensku
 • Univerzita Komenského Bratislava
  Univerzita Komenského
  Bratislava
 • Slovenská technická univerzita Bratislava
  Slovenská technická univerzita
  Bratislava
 • Ekonomická univerzita Bratislava
  Ekonomická univerzita
  Bratislava
 • Vysoká škola manažmentu Bratislava a Trenčín
  Vysoká škola manažmentu
  Bratislava a Trenčín
 • Slovenská zdravotnícka univerzita Bratislava
  Slovenská zdravotnícka univerzita
  Bratislava
Kde sa nachádzame
Lazaretská 8 (1. poschodie)
811 01 Bratislava, Slovensko
E-mail:
ican@icanschool.sk
Теl.:
(+421) 905 460 194
Skype:
icanschool
Hľadajte nás: