Jazyková škola
Bratislava, Slovensko

iCan Club

iCanClub– je to projekt školy iCan School založený s cieľom uľahčiť proces učenia sa jazyka a tiež pomôcť nájsť rovnako zmýšľajúcich ľudí a priateľov.


Teraz klub pracuje online. Stretávame sa každý štvrtok o 17:00 a hovoríme o politike, medicíne, vzdelávaní a mnohých ďalších zaujímavých veciach.Stretnutia sa konajú v slovenskom a ruskom jazyku, účasť je bezplatná. Sledujte novinky v skupine na FB a na našich webových stránkach!

Knižnica

V našej knižnici sú zastúpené stovky kníh v angličtine, slovenčine a ruštine. Každý mesiac doplňujeme našu zbierku s ohľadom na želania čitateľov. Knihy sú k dispozícii všetkým účastníkom, a to nielen pre študentov školy.

Priemetanie filmov

Raz za 2 týždne organizujeme premietania filmov v slovenskom, ruskom a anglickom jazyku. V našej zbierke sú filmy z archívu kinematografie Slovenska, klasické majstrovské diela a novinky. Pozývame vás na sledovanie dokumentov, animovaných a hraných filmov! 

Hry

Hráme stolové hry v slovenčine, ruštine a angličtine. Je to najlepší spôsob, ako doplniť slovnú zásobu a nájsť priateľov!

Ako sa zúčastniť našich stretnutí alebo získať prístup do knižnice?
- ktokoľvek sa môže stať členom iCan klubu, nemusí to byť študent školy iCan;
- ročný príspevok 5 Eur (počet podujatí nie je obmedzený).

Čakáme Vás v našom iCan klube!

Kontakt: library@icanschool.sk, +421 915 960 566

Rozvrh:


Táto webová stránka používa súbory cookies. Pri návšteve stránky vyjadrujete s týmto svoj súhlas. Akceptujem