Súkromná jazyková škola iCan
Štúdium slovenského a anglického jazyka v Bratislave
(+421) 905 460 194
Pre život, štúdium a podnikanie
pre život, štúdium a podnikanie

Partneri

Partnerský program „Jazykovej školy iCan“

Ponúkame spoluprácu!

 
Niekoľko slov o nás: "Súkromná jazyková škola iCan, Lazaretská 8" je zaregistrovaná slovenským Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu SR a má akreditáciu MŠVVaŠ SR od r. 1998.
Hlavným cieľom školy je poskytnúť študentom kvalitné vzdelanie v oblasti výučby anglického a slovenského jazyka. Vyučovací proces prebieha výhradne na území Slovenska a získané vedomosti sa následne využívajú v miestnych školách a na univerzitách, ako aj pre obchodnú a každodennú komunikáciu.
Partnerský program predpokladá, že získavate zákazníkov a ste odmeňovaní percentami z ich platieb za naše vzdelávacie služby.
Ak máte vlastnú firmu alebo webovú stránku, dokážete vyhľadávať zákazníkov na internete, potom vzdelávacie služby "Jazykovej školy iCan" sú určené aj pre vás. Vašou úlohou je nasmerovať ľudí, ktorí sa chcú prisťahovať do Európy, na našu stránku, porozprávať im o výhodách získania povolenia na pobyt na základe štúdia a života na Slovensku. Každý Vami získaný klient, ktorý zaplatí kurz, vám prináša určité % z kurzovného.
Účasť v tomto partnerskom programe je vhodná pre tých, ktorí majú väzby na ľudí, ktorí sa chcú presťahovať do Európy, získať európske vzdelanie, rovnako ako zlepšiť svoje jazykové zručnosti.
Ak už spolupracujete so vzdelávacími inštitúciami v zahraničí, alebo sa zaoberáte vybavením víz a povolením na pobyt pre európske krajiny, môžete rozšíriť svoj balík služieb a pridať do svojho zoznamu Slovensko.
Ak Vami odporúčaný klient, ktorý má záujem študovať na našej škole, pošle svoju objednávku a zaplatí za ňu, potom na váš účet bude pripísaná partnerská odmena.
Zašleme Vám prospekty našej školy, umiestnime váš banner na našej webovej stránke v sekcii „partneri“ a dáme Vám povolenie umiestniť náš banner na vašej stránke.
 
POĎME SA ROZVÍJAŤ SPOLOČNE!
Čakáme na nových partnerov a sme pripravení zvážiť Vaše ponuky na spoluprácu!

 


 

Hlavní partneri:

Spoločnosť SlovakiaInvest je jedným z popredných hráčov na slovenskom trhu služieb pre zahraničných klientov a zameriava sa na poskytovanie služieb súvisiacich s imigračným procesom, nostrifikáciou a podnikaním na Slovensku.
Študenti iCan školy môžu pokojne spávať, ak boli všetky formality spojené s presťahovaním, zverené hlavnému partnerovi školy.

         

 

Spoločnosť D.M.K. AUDIT s.r.o. bola založená v roku 1997 a je zapísaná v Slovenskej komore audítorov. Počas spolupráce sa firma etablovala ako profesionálny a spoľahlivý partner Jazykovej školy iCan a jej zákazníkov. D.M.K. AUDIT je jedným z najskúsenejších poradcov o oblasti zdaňovania cudzincov na Slovensku.

Charakteristickým rysom D.M.K. AUDIT s.r.o. je vysoký stupeň organizovanosti zamestnancov a ich pripravenosť rýchlo reagovať na akúkoľvek situáciu, ktorá umožňuje študentom iCan počas štúdia, alebo po jeho ukončení, zaoberať sa biznisom alebo podnikať tak, aby ich podnikanie spĺňalo všetky požiadavky daňovej legislatívy, s minimálnymi nákladmi a s využitím všetkých bonusov.

        


Novinky
Hodnotenia, recenzie
Dobrý deň drahá škola a pozdravujem všetkých, ktorí tu už študujú alebo sa len na to chystajú! Študujem angličtinu v iCan len niekoľko mesiacov, a už si jasne uvedomujem, že som si vybrala skvelú školu. Miesto, kde sa nachádza, učitelia, učebné materiály - to všetko je na veľmi vysokej úrovni. Veľmi rada chodím na hodiny. V triede nemávam žiadne komplexy alebo strach urobiť chybu a povedať niečo zle. Učiteľ vždy láskavo opraví, vysvetlí a naučí.
Viktoria, Bielorusko
Dokumenty
Najlepšie univerzity na Slovensku
 • Univerzita Komenského Bratislava
  Univerzita Komenského
  Bratislava
 • Slovenská technická univerzita Bratislava
  Slovenská technická univerzita
  Bratislava
 • Ekonomická univerzita Bratislava
  Ekonomická univerzita
  Bratislava
 • Vysoká škola manažmentu Bratislava a Trenčín
  Vysoká škola manažmentu
  Bratislava a Trenčín
 • Slovenská zdravotnícka univerzita Bratislava
  Slovenská zdravotnícka univerzita
  Bratislava
Kde sa nachádzame
Lazaretská 8 (1. poschodie)
811 01 Bratislava, Slovensko
E-mail:
ican@icanschool.sk
Теl.:
(+421) 905 460 194
Skype:
icanschool
Hľadajte nás: